Sdílet na Twitteru Sdílet na FB

Catering

V rámci výuky odborných předmětů u oborů vzdělání Kuchař – číšník a Hotelnictví a cestovní ruch zajišťujeme cateringové služby v našich prostorách nebo ve Vámi vybraném prostředí v blízkém okolí.

Nabízíme pořádání Vašich firemních či rodinných oslav, společenských a sportovních akcí - uspořádáme pro Vás oslavy svatební, narozeninové, smuteční hostiny, setkání abiturientů, firemní večírky, prezentace, výjezdní zasedání, teambuldingovéakce apod.

Připravíme výrobky teplé a studené kuchyně, hotová jídla, pokrmy z udírny a grilu, které doplníme o nabídku cukrářských výrobků, studených a teplých nealkoholických i alkoholických nápojů. V případě zájmu zajistíme řízenou degustaci vín.

Příklad výrobků :

  • studená kuchyně - obložené mísy, sýrové variace, ovocné saláty, zeleninové saláty, drůbeží koktejly, drůbeží a masové rolády, masové nářezy, sýrové rolády, aspikové variace, ovocné aranžmá, paštiky v listovém těstě, slané plněné trubičky, chlebíčky, chuťovky, pomazánky aj.
  • teplá kuchyně- minutky z vepřového, hovězího a drůbežího masa
  • hotové pokrmy - svíčková na smetaně, vídeňský guláš, smažený řízek s bramborovým salátem a jiné dle výběru

Pro Vaši akci GSS Mikulov nabízí k pronájmu školní jídelnu na ulici Komenského 7, stylový sál s malbou Rudolfa Gajdoše a cvičnou jídelnu na Vídeňské ulici č. 48, včetně možnosti využití ubytování na domově mládeže, fotbalového, volejbalového a basketbalového hřiště a pronájmu tělocvičny. Samozřejmostí je možnost parkování ve dvoře a dostatek prostoru pro uložení kol.

Objednávky a bližší informace:

Kontaktní telefon: +420 777 104 298
E-mail: objednavky@gssmikulov.cz

 


zavřít

Předměty online

Vidíte pouze předměty pro rok 2014/2015. Pro zobrazení všech předmětů použijte tento rozcestník.

Stáhnout almanach